Bramy garażowe


 Segmentowe

         bramy garazowe cena         bramy katowice

Brama skonstruowana ze specjalnie wyprofilowanych paneli zarówno od strony wewnętrznej i zewnętrznej. W standardzie posiada system, który w sytuacji zetknięcia się bramy z przeszkodą, załącza mechanizm i zatrzymuje skrzydło bramy, a następnie cofa do fazy otwierania. Możliwość montażu fotokomórek, które wykrywają obiekt mogący stanąć na przeszkodzie do zamknięcia bramy. Podczas takiej ewentualności mechanizm zatrzymuje bramę przed dotknięciem przeszkody. Często w pośpiechu i całkowitej przypadkowości zamykamy bramę kiedy np. rower lub kosiarka znajdują się bezpośrednio pod nią. Na szczęście system fotokomórek i system zatrzymujący ruch bramy nie pozwala na spowodowanie uszkodzeń.


 Roletowe

         bramy śląsk         bramy roletowe

Potocznie nazywane jako bramy rolowane. Jako jedyne posiadają w standardzie napęd elektryczny, a więc są to wyłącznie bramy automatyczne. Zastosowanie aretki wydłuża żywotność bramy oraz zapewnia cichą pracę, która przekłada się na komfort użytkowania. Podobnie jak brama segmentowa posiada oba systemy bezpieczeństwa.


 Uchylne

         bramy cena            bramy dąbrowa górnicza

Brama występuje w wersji z ociepleniem, która znacznie poprawia izolację. Rolki łożyskowe, które są używane do tego typu bram zapewniają większą wytrzymałość i cichszą pracę.


 Rozwierne

         bramy automatyczne         bramy skrzydłowe

Występują w wersji jedno i dwu-skrzydłowej. Dla bezpieczeństwa zastosowane są ogranicznik zawiasów i otwarcia. Pierwszy zabezpiecza przed wyważeniem skrzydła. Drugi czuwa nad ruchem skrzydła podczas częstego zastosowania.